Apie mus

UAB Mokana, tai privataus kapitalo įmonė, įkurta 1996 m. Pirmus 2-3 metus įmonė gamino atsargines dalis lengviesiems automobiliams Žiguli.

Keičiantis automobilių parkui Lietuvoje ir kintant rinkos poreikiams, įmonė pradėjo teikti įvairias paslaugas ūkininkams, transporto, medienos apdirbimo, ir kitiems ūkio subjektams. Paslaugų struktūrą sudarė įvairūs gaminiai iš metalo, įvairios technikos mazgų remontas, restauravimo darbai, naujų dalių ir mazgų gamyba.

Projektavome ir gaminome nestandartinius įrengimus medienos apdirbimo įmonėms, trąšų fasavimo ir transportavimo įrengimus ir kt. Visus tuos darbus atliekame ir dabar.

Nuo 2000 m. pradėjome projektuoti ir gaminti metalo tvoras individualiems namams ir įmonėms, įvairios paskirties laiptus, turėklus, interjero gaminius iš juodo metalo ir nerūdijančio plieno.

Nuo 2003 metų pradėjome vykdyti automobilvežių remontą, atskirų mazgų gamybą ir remontą. Įsisavinome įvairios paskirties hidrocilindrų gamybą ir remontą.

2007 m . vasario mėn. gavome atitikties sertifikatą metalinėms statybinės konstrukcijoms gaminti.

Įmonės technologinį potencialą sudaro įvairios paskirties metalo apdirbimo įrengimai, ir aukštos kvalifikacijos inžinerinis – techninis personalas bei darbininkai galintys našiai ir kokybiškai atlikti prisiimtus įsipareigojimus klientams. Gaminama produkcija ir paslaugos tenkina Lietuvos įmonių poreikius, nemaža dalis tenka Europos sąjungos šalims.

Įmonėje dirba apie 60 darbuotojų. Metinė apyvarta apie 1,5 mln. EUR.

SUSISIEKITE